Hírek  ››  Adventi vásár

Már ötödik éve rendezzük meg december elején az iskolai adventi vásárt, amely most is az előző évekhez hasonló nagy sikerrel zárult. Rengeteg szebbnél szebb és ötletes kézműves terméket vásárolhattak az érdeklődők, gazdagítva ezzel az árusító osztályokat. Köszönjük a szülői munkaközösségnek és a Német Nemzetiségi Önkormányzatnak az alapanyagok vásárlásához nyújtott támogatást. Nagy-nagy köszönet illeti még a szülőket, akik készítettek, árusítottak és vásároltak, illetve a pedagógusokat és diákokat, akik szintén kivették a részüket a munkából. Az aulában a bejárat mellett pedig megtekinthető az idei adventi meglepetés, a mézeskalács falu, amelyet a szülők munkáiból Maksay Zsuzsa állított össze.