Hírek  ››  Diáknap

Az idei tanévben az olimpia témája köré terveztük diáknapunkat. Az osztályok 16 állomásból álló akadályversenyen vettek részt. Néhány kérdés az olimpiához kötődött, de az állomásokon többnyire ügyességi feladatokban versenyezhettek a gyerekek. A próbák közé tartozott egy szurkolói dal előzetes megírása és előadása is, amelyekből a legjobbak iskolánk Facebook oldalán is megtekinthetők. A diákoknak ezen a napon előre kisorsolt színekbe kellett öltözniük, mert megalkottuk az olimpiai ötkarika élőképet. Az akadályversenyt alsó tagozaton a 4.b, a felsősök között pedig a 8.a osztály nyerte. Összesítésben a 8.a vihette el ismét a vándorserleget több szerzett pontjuknak köszönhetően. A nap zárásaként nyolcadikosaink összemérték tudásukat volt nyolcadikosainkkal fociban.  Köszönjük a szülői munkaközösségnek az ajándék gyereknapi csokikat, és minden szervezőnek a segítséget! Ezen a napon tanár, diák és szülő egyaránt elfáradt, de sok-sok élménnyel térhetett haza.

Képek megtekinthetőek itt.