Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Hírek  ››  Iskolai farsang

Február 11-én rendeztük meg iskolánk tanulói számára a farsangot. Délelőtt az alsó tagozatosok öltöztek ötletesebbnél ötletesebb jelmezekbe, de láthattunk egy-egy osztálytól közös produkciókat is. Délután a felsősök a „retró 70-es, 80-as évek” témakörben készültek szenzációs előadásokkal. Aki ott volt, igazán jól szórakozott. Öröm volt látni, hogy maguk a diákok is mennyire élvezték egymás és a saját produkcióikat is. Mindkét bálon zsűri értékelt, és nagyon sok díjat osztott ki az arra érdemes csoportoknak és egyéni jelmezeseknek. A diákoknak egy kis meglepetéssel is készültünk: retró divatbemutatót tartottak iskolánk tanárai, dolgozói és a szülői munkaközösség tagjai.  A farsangról videofelvétel is készült, ami megtekinthető iskolánk Facebook oldalán. Szeretnénk megköszönni iskolánk szülői munkaközösségének a szervezést, idén is rengeteg finomság várt mindenkit a büfében. Este a felnőttek szórakozhattak a jótékonysági bálban, ahol a buli hangulatról a TheQuila zenekar gondoskodott.

Támogatóinknak szeretnénk megköszönni a rengeteg felajánlást, amivel lehetővé tették bálunk sikeres lebonyolítását.

Támogatóink megtekinthetők itt.