Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Hírek  ››  Körzeti mezei futóbajnokság - Sásd

Gyönyörű tavaszi napsütésben került sor a körzeti mezei futóbajnokság lebonyolítására március 22-én a sásdi városi sportpályán. A versenyen Mindszentgodisa, Mágocs, Sásd és Vásárosdombó közel 160 diákja mérte össze erejét, kitartását és gyorsaságát sportszerű versenyzéssel. A legkisebbek idén még csak versenyen kívül indulhattak, de annál nagyobb izgalommal és lelkesedéssel futották le a 800 m-es távot. A nagyobbak már rutinosan versenyeztek. Felkészítő testnevelők:  dr.Pernekker Árpádné, dr. Kajdonné Daczi Erika, Kegyes Balázs.
A következő sásdi eredmények születtek:
1. osztály fiúk: 1. Buzás Viktor1.a   2. Orsós Gergő 1.b, 3. Buzás Vendel 1.b; lányok: 1. Hir Lilla 1.b, 2. Márton Fruzsina 1.a, 3. Zaal Emília 1.a. 2. osztály fiúk: 1. Kiss Máté 2.b, 2. Nagy Roland Vásárosdombó, 3. Kolompár Krisztián 2.b, lányok: 1. Dömse Boglárka 2.b, 2. Csala Leila 2.b, 3. Hengerics Katinka 2.b. II. korcsoport fiúk: 1. Kolesznyikó Ármin 4.b, 4. Buzás László 4.b, lányok: 1. Ádám Patrícia 4.a, 3. Vészi Jázmin 4. b. III. korcsoport lányok: 1. Bánhegyi Kornélia 6.b, 2. Ujvári Henrietta 6.b, IV. korcsoport fiúk: 1. Ádám Levente 7.a, 3. Bimbó Zoltán 6.a.
A csapatverseny eredményei: II. korcsoport lány I. helyezés (Ádám Patrícia, Vészi Jázmin, Vass Míra, Benedek Elina Katica. IV. korcsoport fiú  I. helyezés: (Ádám Levente, Bimbó Zoltán, Deák Gergő, Bogdán Valentin)