Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Hírek  ››  STB gála

Ezután Kocsisné Walter Ilona tankerületi igazgató köszöntötte az intézmény dolgozóit. A második részben Farkas Ferenc Csínom Palkó című daljátékának keresztmetszete került előadásra. A szerepeket nagyrészt az 5. a, a 4. a és a 4. b osztály tanulói játszották. Közreműködött a Szellőcske tánccsoport Szabóné Lovász Ágnes vezetésével, iskolánk énekkara, a Sásdi Vegyeskar és Tóth Gábor zongorán. A díszleteket Katatics Zsuzsanna tanárnő, a jelmezeket Hernádi Mária, Gazdag Nikolett, Ravaszné Ádám Judit, Ács Gyuláné és Tucsek Istvánné készítette. A darabot rendezte, a szerepeket és a dalokat betanította Lakatos Judit tanárnő.

Köszönetet mondunk mindazoknak, akik anyagi támogatást nyújtottak az előadás kellékeinek megvásárlásához:

Rabb Győzőné polgármesterasszony és Sásd Város Önkormányzata

KLIK Sásdi Tankerülete

Sásd Város Német Nemzetiségi Önkormányzata

Sásd Város Roma Nemzetiségi Önkormányzata

Sásdi Általános Iskola és AMI szülői munkaközössége

Sásdi Vegyeskar