Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Hírek  ››  STB gála

A Sásdi Általános Iskolában 2016. június 4-én harmadik alkalommal került megrendezésre az STB gála (Sásdi tehetségek bemutatkozása). Kulturális rendezvényünk sokszínű műsorszámai között szerepeltek vidám versek, táncok, dalok, színdarabok, hallhattunk a magyar mellett angol és német nyelvű hangulatos előadásokat is. A tanulók ez alkalommal nem csupán a versmondás, színjátszás, ének, zene és a táncművészet területén bizonyíthatták tehetségüket, de a sportban jeleskedő diákok is megmutathatták ügyességüket, akik nagy figyelmet és koncentrációt igénylő produkciókkal kápráztatták el a közönséget, emelve a rendezvény jó hangulatát.

Köszönjük minden fellépő diáknak, felkészítő tanárnak, iskolai dolgozónak a színvonalas munkát.

 

Képek megtekinthetőek itt.