Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Hírek  ››  STB-túra

2016. június 3-án már harmadik alkalommal rendeztük meg iskolánk tanulói számára STB (Somogy-Tolna-Baranya) teljesítménytúránkat. A túrára az előző évekhez hasonlóan egy rövidebb és egy hosszabb útvonallal lehetett nevezni.

                            Sásd iskola – Hörnyék szőlőhegy – Palé - Sásd iskola

                            Sásd iskola – Hönyék szőlőhegy– Baranyajenő – Három megye találkozási pontja – Palé – Sásd iskola

Nagy örömünkre szolgált, hogy az idei évben sok külsős is csatlakozott programunkhoz: szülők, a sásdi szakiskola, valamint a mágocsi általános iskola diákjai.

A túrát hivatásos túravezető vezette a 24 km-es távon, pedagógus kolléga a 10 km-es távon. Az állomásokon tanáraink és szülők várták a résztvevőket – enni- és innivalót kínáltak számukra. A túra végén minden tanuló érmet kapott a teljesített táv megjelölésével.

Ezúton is szeretném megköszönni a szülői munkaközösség minden tagjának, valamint Rabb Győzőné (Sásd), Balogh Csaba (Baranyajenő), Markóné Héder Tímea (Palé) polgármestereknek a túrához nyújtott segítségét.

Képek megtekinthetőek itt.