Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Hírek  ››  STB túra

2017. június 9-én már negyedik alkalommal rendeztük meg iskolánk tanulói számára STB (Somogy-Tolna-Baranya) teljesítménytúránkat. A túrára az előző évekhez hasonlóan egy rövidebb és egy hosszabb útvonallal lehetett nevezni.

10 km-es túraútvonal: Sásd Általános Iskola – Hörnyék szőlőhegy – Palé - Sásd Általános Iskola

24 km-es túraútvonal: Sásd Általános Iskola – Hörnyék szőlőhegy– Baranyajenő – Három megye találkozási pontja – Palé – Sásd Általános Iskola

A túrát hivatásos túravezető vezette a 24 km-es távon, pedagógus kolléga a 10 km-es távon. Az állomásokon tanáraink és szülők várták a résztvevőket – enni- és innivalót kínáltak számukra. A túra végén minden tanuló érmet kapott a teljesített táv megjelölésével.

A program megszervezésében és lebonyolításában segítségünkre voltak: iskolánk Szülői Munkaközössége, Rabb Győzőné Sásd Város Polgármester Asszonya, Markóné Héder Tímea Palé Község Polgármester Asszonya, Balogh Csaba Baranyajenő Község Polgármestere, és Harmati Ákos az Arizona Street Food Pub üzletvezetője. Segítő támogatásukat ezúton is köszönjük.

A túráról készült képek megtekinthetők itt.