Hírek  ››  Tanévnyitó

Iskolánkban ma reggel tartottuk a tanévnyitó ünnepélyt, amelyen a 2. osztályosok műsora köszöntötte a tanulókat, köztük a 36 kis elsőst, akik osztályfőnökeik, Tolnai Anita és Szabóné Lovász Ágnes vezetésével most kezdik meg tanulmányaikat.
Az ünnepélyen vendégünk volt Nagy Csaba, a Baranya Megyei Közgyűlés elnöke, Kalapáti Attila Ádám, a Szigetvári Tankerületi Központ igazgatója, Dr. Karakán Béla, a Hegyháti Járási Hivatal vezetője és Kocsisné Walter Ilona, a Szigetvári Tankerületi Központ Sásdi Irodájának vezetője. Nagy Csaba bejelentette, hogy a Sásdi Általános Iskola intézményfejlesztésre 444.725.252 forintot nyert az EFOP 4.1.2.”Iskola 2020” Köznevelési intézmények infrastrukturális fejlesztése című pályázaton. Kalapáti Attila Ádám pedig részletesen ismertette az iskolafejlesztést, amelyben sor kerül két új szaktanterem kialakítására, a meglevők korszerűsítésére, az egyik tornaterem felújítására, az udvar rendezésére, fűtéskorszerűsítésre, valamint a közművek felújítására, illetve cseréjére. A program a következő három év során valósul meg.