Sásdi Általános Iskola06 (72) 575-006

Hírek  ››  Tanévzáró ünnepély

Június 21-én délután tartottuk a tanévzáró ünnepélyt, amelyen az első osztályosok adtak műsort tanítóik, Lehőcz-Bata Ágnes, Szabóné Latyák Gabriella, Krkos Zoltán és Pintér Gábor vezetésével. Az ünnepélyen 41 kitűnő tanuló vehetett át könyvet és oklevelet, 32 jeles eredményt elérő diák kapott oklevelet, és 11-en részesültek versenyeredményeikért és egyéb munkájukért jutalomban. A negyven, munkával töltött év után idén nyugdíjba vonuló kollégáink: Dr Berndt Kornélné, Dicső Mária és Klesch Ernőné pedig az Emberi Erőforrások Minisztériuma által adományozott Pedagógus Szolgálati Emlékérem elismerést vehette át a Szigetvári Tankerületi Központ Sásdi Irodájának vezetőjétől, Kocsisné Walter Ilona tanügyigazgatási referenstől. Búcsúzó kollégáinknak jó pihenést, és sok, egészségben eltöltött nyugdíjas évet kívánunk.