Hírek  ››  Varázsfuvola

Június 10-én délelőtt került sor az STB gálára, ahol az alsó tagozatosok pedagógusnapi köszöntője után Mozart Varázsfuvola című operájának átdolgozott változatát láthatta a közönség. Az előadás az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelője által kiírt nyertes Zene szó(l) pályázatunkból valósult meg. A műsorban iskolánk legtehetségesebb tanulói vettek részt, a főbb szerepekben: Pipicz Gábor, Turula Ármin, Lukács Klaudia, Győri Tessza, Csomor Gábor, Fazekas Liliána, Bicskei Evelin, Ujvári Henrietta, Bánhegyi Kornélia, Godó György, Rózsa Valentina, Csetneki Melinda és Rumbus Gréta. Közreműködött iskolánk gyermekkórusa, a Kisné király Mariann, Szabóné Lovász Ágnes, Lakatos Judit és Lovász András alkotta fuvolanégyes, a Sásdi Vegyeskar, Pintér Gábor, valamint Tóth Gábor zongorán. Az előadást Lakatos Judit és Katona Edit tanította be, a díszleteket Maksay Zsuzsanna készítette, a gyönyörű jelmezeket Gazdag Nikolett és Óbert Andrea varrta, a technikáért Molnár Viktor felelt, a pályázat fő irányítója Tóth Anita volt. Köszönjük a munkájukat.